Обігрівач Teploceramic TCM-RA1000-12073
Залишити відгук
Код товару: 140587
Є на складі
Teploceramic
Teploceramic
Колір коричневий; Тип: керамічний; Тип харчування: електромережу; Потужність: 1000 Вт; Розмір приміщення (при висоті не більше 3м), м2: 20 кв. м .; Тип управління: електронне; Установка: настінний; Кількість режимів: 2; Габарити (В х Ш х Г), мм: 1200 х 600 х 17 мм; Країна виробництва: Україна
Ремонт
Основні
Тип Керамічні панелі
Потужність 501 - 1000 Вт
Управління Електронне
Спосіб установки Настінний
Всі характеристики
Колір: коричневий
Тип: кераміка
Тип потужності: Сітка живлення
Сила: 1000 Вт
Тип управління: електронний
Встановлення: Стіна
Кількість режимів: 2
Розміри (у x w x g), мм: 1200 x 600 x 17 мм
Країна виробництва: Україна
Часті питання про Обігрівачі
🏆 Які Обігрівачі найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Обігрівачі. Скільки коштують Обігрівачі?
💻 Де купити Обігрівачі у Львові?
🔥 Обігрівачі які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип: Обігрівач інфрачервоний; Обігрівач керамічний; Установка: настінний; Площа обігріву: 10 кв.м; Потужність нагріву макс .: 0.5 кВт; Номінальна напруга: 220 В; Обсяг...
Тип: Обігрівач інфрачервоний; Обігрівач керамічний; Установка: настінний; Площа обігріву: 11 кв.м; Номінальна напруга: 220 В; Номінальна споживана потужність: 550 Вт;...
Топ продажів
Тип: Обігрівач інфрачервоний; Обігрівач керамічний; Установка: настінний; Площа обігріву: 11 кв.м; Потужність нагріву макс .: 0.55 кВт; Номінальна напруга: 220 В; Обсяг...
Тип: теплова гармата; Площа обігріву: 100; Потужність: 5000 Вт; Нагрівальний елемент: ТЕН; Тип управління: механічне; Установка: підлоговий; Термостат: є; Особливості:...
Тип: теплова гармата; Площа обігріву: 80 кв.м; Потужність: 5000 Вт; Нагрівальний елемент: керамічний; Тип управління: механічне; Установка: підлоговий; Термостат: є;...