Teploceramic TCH-RA500 (TCH-RA500-BEIGE)
Залишити відгук
Код товару: 133123
Уточнити наявність
Топ продажів
Teploceramic
Teploceramic
Ремонт
Основні
Тип Керамічні панелі
Потужність Менше 500 Вт
Управління Механічне
Спосіб установки Настінний
Всі характеристики
Тип: нагрівач конвективно-інфрачервоний
Встановлення: Стіна
Площа опалення: 10 кв.
Об'єм нагрівання: 25 м?
Можливості: термостат
Виробник країни: Україна
Клас захисту: IP20
Тип потужності: електроенергія
Колір: Мармур
Розміри: 60,3 x 60,3 x 5,4 см
Ширина: 670 мм
Висота: 60 ​​мм
Довжина: 660 мм
Часті питання про Обігрівачі
🏆 Які Обігрівачі найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Обігрівачі. Скільки коштують Обігрівачі?
💻 Де купити Обігрівачі у Львові?
🔥 Обігрівачі які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Новинка
Є на складі
Тип: інфрачервоний; Площа обігріву: 20 кв. м.; Потужність: 1800 Вт; Нагрівальний елемент: кварц; Тип керування: механічне; Функції захисту: датчик перекидання; Установка:...
Новинка
Є на складі
Тип: інфрачервоний; Площа обігріву: 25 кв. Потужність: 2500 Вт; Нагрівальний елемент: кварц; Тип керування: механічне; Функції захисту: захист від перегріву; Установка:...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Сімейство процесора: Intel Core i7; Сокет: 1851; Кількість ядер: 20 ядер; Кількість потоків: 20 потоків; Базова тактова частота: 3.3 GHz; Максимальна частота тактова процесора: 5.5...