Акумуляторна батарея LiFePo4 Merlion LFP12.8-EB (UA)
Залишити відгук
Код товару: 274695
Уточнити наявність
Merlion
Merlion
Напруга: 12.8 В; Місткість: 24 Ач; Максимальний струм заряду: 12 А; Максимальний струм розряду: 100 А; Розміри: 181 х 77 х 168 мм; Вага: 2,5 кг;
Ремонт
Напруга 12 V
Стрес: 12,8 c
Ємність: 24 ах
Максимальний струм заряду: 12 a
Максимальний струм розряду: 100 a
Розміри: 181 х 77 х 168 мм