Акумуляторна батарея Merlion 12V 120AH (6-DZM-120/11192) AGM (UA)
Залишити відгук
Код товару: 280906
Уточнити наявність
Merlion
Merlion
Номінальна напруга: 12 В; Максимальний струм розряду: даних немає; Максимальний струм заряду: 20 А; Саморозряд (при 25°C від початкової ємності протягом року): немає даних; Номінальна робоча температура, ° C: даних немає; Робочий діапазон температур, °C: даних немає; Тип клем: M8; Довжина: 330 мм; Ширина: 220 мм; Висота: 175 мм
Ремонт
Напруга 12 V
Вид Акумулятор
Всі характеристики
Номінальна напруга: 12 в
Максимальний струм розряду: немає даних
Максимальний струм заряду: 20 A
Self -DisCharge (при 25 ° С від початкової ємності на рік): немає даних
Номінальна робоча температура, ° C: немає даних
Термінали типу: M8
Довжина: 330 мм
Ширина: 220 мм
Висота: 175 мм
Вага: немає даних
Колір: сірий
Ємність акумулятора: 100 a · h
Діапазон ємності: вище 85 a · h
Тип акумулятора: AGM
Будівельний матеріал: пластик
Наявність дисплея: без дисплея
Часті питання про Акумуляторні батареї для ДБЖ
🏆 Які Акумуляторні батареї для ДБЖ найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Акумуляторні батареї для ДБЖ. Скільки коштують Акумуляторні батареї для ДБЖ?
💻 Де купити Акумуляторні батареї для ДБЖ у Львові?
🔥 Акумуляторні батареї для ДБЖ які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Акумуляторні батареї для ДБЖ:
Volt Polska FM 12V 100Ah (6AKUXAG100) (7227 грн)
Growatt AXE 5.0L-C1 LiFePO4 51,2V 100AH 5120W*h (GR-BT-5KWH) (32836 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Напруга: 25.6 В; Місткість: 100 Ач; Максимальний струм заряду: 100 А; Максимальний струм розряду: 100 А; Ресурс: 3500 циклів; Діапазон робочих температур: -20 ~ +55; Розміри: 522 х 240...