Акумуляторна батарея Vipow 12V - 12Ah Li-ion (VP-12120LI) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 288963
Уточнити наявність
Vipow
Vipow
Напруга: 12 В; Місткість: 12 Ач; Призначення: універсальні; Особливості: Li-ion, з ВМS платою; Розмір: 151 х 65 х 94 мм;
Ремонт
Напруга 12 V
Вид Акумулятор
Всі характеристики
Стрес: 12 століття
Ємність: 12 Ах
Призначення: Універсальний
Особливості: Лі-іон, з дошкою NMS
Розмір: 151 х 65 х 94 мм
Часті питання про Акумуляторні батареї для ДБЖ
🏆 Які Акумуляторні батареї для ДБЖ найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Акумуляторні батареї для ДБЖ. Скільки коштують Акумуляторні батареї для ДБЖ?
💻 Де купити Акумуляторні батареї для ДБЖ у Львові?
🔥 Акумуляторні батареї для ДБЖ які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Акумуляторні батареї для ДБЖ:
Volt Polska FM 12V 100Ah (6AKUXAG100) (7227 грн)
Growatt AXE 5.0L-C1 LiFePO4 51,2V 100AH 5120W*h (GR-BT-5KWH) (32836 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Застосування: для ПК; Призначення: геймерская; Обсяг пам'яті комплекту: 32 ГБ (16GBx2); Кількість планок в комплекті: 2 шт; Тип пам'яті: DDR4; Тактова частота: 3200 МГц;...