Акумуляторна батарея Ritar 12V-100Ah (RA12-100S) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 276815
Уточнити наявність
Ritar
Ritar
Напруга: 12 В; Місткість: 100 Ач; Призначення: для ДБЖ; Вага: 30 кг;
Ремонт
Напруга 12 V
Вид Зовнішня батарея
Всі характеристики
Стрес: 12 століття
Ємність: 100 ах
Призначення: для ДБЖ
Вага: 30 кг
Часті питання про Акумуляторні батареї для ДБЖ
🏆 Які Акумуляторні батареї для ДБЖ найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Акумуляторні батареї для ДБЖ. Скільки коштують Акумуляторні батареї для ДБЖ?
💻 Де купити Акумуляторні батареї для ДБЖ у Львові?
🔥 Акумуляторні батареї для ДБЖ які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Акумуляторні батареї для ДБЖ:
Volt Polska FM 12V 100Ah (6AKUXAG100) (7227 грн)
Growatt AXE 5.0L-C1 LiFePO4 51,2V 100AH 5120W*h (GR-BT-5KWH) (32836 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Переглянуті товари
Весь переглянутий товар - 1 шт