Телевізор LG OLED97G54LW
Залишити відгук
Код товару: 346304
Є на складі
LG OLED97G54LW
LG OLED97G54LW
LG OLED97G54LW
LG OLED97G54LW
LG OLED97G54LW
LG OLED97G54LW
LG OLED97G54LW
LG
LG
OLED-телевізор / Діагональ 97" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 165 Гц / Кількість USB портів: 3 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 600x400 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 2155x1230x28 / Габарити з підставкою, мм: 2155x1628x580 / Вага: 64,0 кг / Колір рамки: сріблястий
Ремонт
Інші Телевізори серії LG OLED
Код товару: 343022
Є на складі
OLED-телевізор / Діагональ 48" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Час оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 48" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 3 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 42" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 3 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 3 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 77" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 3 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 165 Гц / Кількість USB портів: 3 / ...
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці OLED
Технологія виробника Organic Display
Колір рамки Сірий
Частота оновлення 165Гц
Операційна система WebOS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Модель: OLED97G54LW
Діагональ: 97
Тип матриці: OLED Ex
Глибина кольору: 10 біт
Частота оновлення: 165 Гц
Роздільна здатність: UltraHD 4K (3840x2160)
Тип підсвітки: OLED
Інтерполяція кадрів (технологія / значення / одиниця вимірювання): - / - / -
Середнє енергоспоживання, Вт/год: 184
Операційна система: webOS 25
Наявність Smart TV: Є
Динаміки: 4x10 Вт
Сабвуфер: 2x10 Вт
Технологія звуку: Dolby Atmos, Dolby Digital, Bluetooth Surround Ready
ТВ-тюнери: Analog (NTSC/PAL/SECAM) / DVB-T / DVB-T2 / DVB-C / DVB-S / DVB-S2
Безпровідні інтерфейси: Wi-Fi / Bluetooth
Стандарт VESA: 600x400
Розмір, мм: 2155x1230x28
Розмір з підставкою, мм: 2155x1628x580
Розмір з упаковкою, мм: 2365x1530x335
Вага, кг: 57,0
Вага з підставкою, кг: 64,0
Вага з упаковкою, кг: 95,0
Матеріал рамки: Пластик
Колір рамки: Сріблястий
Пульт: LG AI Magic Remote with AI Button (пульт з голосовим управлінням)
Примітка: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження!
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...