Телевізор LG 86NANO81A6A (UA)
Залишити відгук
Код товару: 346231
Є на складі
LG 86NANO81A6A (UA)
LG 86NANO81A6A (UA)
LG 86NANO81A6A (UA)
LG 86NANO81A6A (UA)
LG 86NANO81A6A (UA)
LG 86NANO81A6A (UA)
LG 86NANO81A6A (UA)
LG 86NANO81A6A (UA)
LG 86NANO81A6A (UA)
LG 86NANO81A6A (UA)
LG 86NANO81A6A (UA)
LG 86NANO81A6A (UA)
LG 86NANO81A6A (UA)
LG 86NANO81A6A (UA)
LG 86NANO81A6A (UA)
LG 86NANO81A6A (UA)
LG
LG
LED-телевізор / Діагональ 86" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 600x400 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1927x1104x60 / Габарити з підставкою, мм: 1927x1178x425 / Вага: 48,9 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника NanoCell Display
Колір рамки Чорний
Операційна система WebOS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ: 86" (218 см)
Роздільна здатність: 3840 x 2160 (4K UHD)
Формат екрану: широкоформатний (16/9)
Тип матриці: LED
Частота розгортки: 60Гц
HDR: так
Процесор обробки зображення: α7 Gen 8
Технології, що покращують зображення: HDR10, HLG
Конфігурація аудіосистеми: 2.0
Звукові ефекти: Dolby Digital
Smart TV: з Smart TV
Операційна система: WebOS
Бездротові комунікації: Bluetooth; Miracast; AirPlay 2; Chromecast; Wi-Fi
Версія Bluetooth: 5.1
Вбудовані тюнери: DVB-T; DVB-C; DVB-T2; DVB-S2; аналоговий
Управління: голосом; зі смартфона
Роз’єми: HDMI 2.0; USB; LAN (Ethernet); CI; оптичний (цифровий); антена (RF)
USB роз’ємів: 2шт
HDMI 2.0 роз’ємів: 3шт
Споживання електроенергії в режимі очікування/вимкнено: 0.5Вт
Клас енергоефективності: A
Стандарт кріплення VESA: 600 x 400
Габарити без підставки (ШхВхГ): 1927x1104x59.9 мм
Габарити з підставкою (ШхВхГ): 1927x1178x425 мм
Вага без підставки: 45.2 кг
Вага з підставкою: 48.9 кг
Колір рамки: чорний
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розпродаж
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...