Телевізор LG 55UN640S0LD
Залишити відгук
Код товару: 308138
Є на складі
LG 55UN640S0LD
LG 55UN640S0LD
LG 55UN640S0LD
LG 55UN640S0LD
LG 55UN640S0LD
LG 55UN640S0LD
LG 55UN640S0LD
LG 55UN640S0LD
LG 55UN640S0LD
LG 55UN640S0LD
LG
LG
Тип телевізора: LED; Розмір діагоналі: 55"; Роздільна здатність екрану: Ultra HD (3840x2160); Тип матриці: IPS; Частота розгортки, Гц: 60; SmartTV: є; Smart платформа: WebOS; Формат зображення: 16:9; Кут огляду по вертикалі: 178; Кут огляду по горизонталі: 178
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система WebOS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Тип телевізора: світлодіод
Діагональний розмір: 55 "
Роздільна здатність екрана: Ultra HD (3840x2160)
Тип матриці: IPS
Частота сканування, Гц: 60
SmartTV: Так
Розумна платформа: WebOS
Формат зображення: 16
Вертикальний кут огляду: 178
Горизонтальний кут огляду: 178
Цифровий тюнер: DVB-T2 (ефір); DVB-C (кабель); DVB-S (супутник)
Входи: USB; Лан; HDMI
Номер HDMI: 3 ПК
Номер USB: 1 ПК.
CI-модуль: Так
З'єднання: Ethernet
Системна система: 2.0
Літні доповідачі: 2
Звукова потужність: 20 Вт
Підтримка додатків: вбудований браузер
Підтримка хмарних служб: Є
Колір: Чорний
Веса стінове кріплення: 300x300
Вага: 14 кг
Розміри (shhvhg) з підставкою: 1235 x 772 x 232 мм
Розміри (shhvhg) без стенду: 1235 x 715 x 57,5 ​​мм
Ширина: 160 мм
Висота: 810 мм
Довжина: 1350 мм
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...