Телевізор KIVI 32 HD Optima L5 HDR (32H710QB)
Залишити відгук
Код товару: 332746
Уточнити наявність
Kivi
Kivi
Ремонт
Розширення екрану HD Ready (1366x768)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Google TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Бренд: Ківі
Діагональ, дюйм: 32
Роздільна здатність, пікселі: 1366x768
Тип матриці: оголошення
Частота, Гц: 60
Покриття: антиглазуючи
Підтримка HDR: Так
Тип підсвічування: прямий світлодіод
Операційна система: Google TV
Smart TV: Так
Підтримка vesa furining: + (200x200)
Тип панелі управління: багатофункціональний пульт дистанційного керування
Управління з смартфона: є
Голосовий контроль: Так
Wi-Fi: 802.11AS
Bluetooth: 5.1
Ethernet: Так
DLNA: Так
USB: 1x2.0
AUX: Там
Digital: DVB-T2, DVB-T, DVB-C
HDMI 1.4 і нижче: Є
Загальна кількість HDMI: 2
Динаміка, Вт: 2х10
Технології вдосконалення звуку: обробка аудіо Dolby
Споживання електроенергії, Вт: 58
Колір: Чорний
Розміри, мм: 718x452x223
Вага, кг: 2,7
Є на складі
Діагональ екрану: 55"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...