ID-Cooling NO-12015-XT ARGB (UA)
Залишити відгук
Код товару: 193907
Є на складі
ID-Cooling
ID-Cooling
Номінальна швидкість обертання вентиляторів: 500RPM; Повітряний потік: 54.6 CFM; Рівень шуму: 31.2dB; Тип роз'єму підключення: 4pin; Потужність: н.д. .; Розмір: 120 х 120 х 15 мм; Колір підсвічування: різнокольоровий; Вага: 150 г; Колір чорний; Кількість вентиляторів: 1
Детальніше про товар
349
Ремонт
Основні
Призначення Для корпусу
Тип Повітряне охолодження
Всі характеристики
Номінальна швидкість обертання вентилятора: 500 об / хв
Потік повітря: 54,6 CFM
Рівень шуму: 31.2 дб
Тип з'єднання з'єднання: 4PIN
Сила: н.д.
Розмір: 120 х 120 х 15 мм
Колір зменшення: багатокольований
Вага: 150 г
Колір: Чорний
Кількість шанувальників: 1
Діаметр вентиляторів: 120 мм
Контроль швидкості обертання: є
Матеріал корпусу: пластик
Напруга живлення вентилятора: 12 в
Є на складі
Бренд: ASUS; Призначення: для корпусу; Тип підшипника: Sleeve Bearing; Кількість вентиляторів: 3; Регулювання обертів: PWM; Роз'єм: 4pin; Колір вентилятора: чорний; Колір...
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: гідродинамічний підшипник; Номінальна швидкість обертання: 700RPM; Максимальна швидкість...
Часті питання про Системи охолодження
🏆 Які Системи охолодження найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Системи охолодження. Скільки коштують Системи охолодження?
💻 Де купити Системи охолодження у Львові?
🔥 Системи охолодження які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Максимальна швидкість обертання вентиляторів: 2500RPM; Повітряний потік: 22 CFM; Рівень шуму: 24 dB; Середнє напрацювання на відмову (MTBF): 40000 ч; Тип роз'єму підключення: 3pin;...
Розміри: 198 х 91 х 78 мм; Номінальна напруга: 12В; Потужність: 23 Вт; Максимальний напір: 3.9 м; Максимальні витрати: 1500 л / год; Максимальна температура системи: 60 ° C; Об'єм...
Переглянуті товари
Тип: із грилем; Спосіб встановлення: окремостояща; Об'єм: 23 л; Тип грилю: ТЕН; Тип внутрішнього покриття: біокераміка; Потужність НВЧ: 800 Вт; Потужність грилю: 1100 Вт;...
Призначення: класичні; Тип сумки: сумка; Рекомендований розмір ноутбуку: 15.6 "; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 2; Матеріал корпусу:...
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: HDB (гідродинамічний); Максимальна швидкість обертання вентиляторів: 1200RPM; Матеріал корпусу:...
Матеріал корпусу: тканина на гумовій основі; Габарити: 460 х 400 х 3 мм; Колір: Чорний; Довжина: 401 – 500 мм; Наявність підсвічування: ні