Корпус Vinga CS116-500W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 323136
Є на складі
Корпус Vinga CS116-500W (UA) Vinga CS116-500W (UA) Клас корпусу Класичні Vinga CS116-500W (UA) Типорозмір Minitower Vinga CS116-500W (UA) Спосіб установки вертикальний Vinga CS116-500W (UA) Матринські плати, що підтримуються Micro - ATX, Mini - ITX Vinga CS116-500W (UA) Наявність блока живлення з блоком живлення Vinga CS116-500W (UA) Розташування блока живлення верхнє Vinga CS116-500W (UA) Потужність блока живлення 500 Вт Vinga CS116-500W (UA) Конектори/роз'єми 20+4 pin , 2 x SATA , 4 pin
Vinga CS116-500W (UA)
Vinga CS116-500W (UA)
Vinga CS116-500W (UA)
Vinga CS116-500W (UA)
Vinga CS116-500W (UA)
Vinga CS116-500W (UA)
Vinga CS116-500W (UA)
Vinga CS116-500W (UA)
Vinga CS116-500W (UA)
Vinga
Vinga
Клас корпусу: Класичний; Типорозмір: Minitower; Спосіб встановлення: вертикальний; Підтримувані материнські плати: Micro – ATX, Mini – ITX; Наявність блоку живлення: з блоком живлення; Розташування блоку живлення: верхнє; Потужність блока живлення: 500 Вт; Конектори/роз'єми: 20+4 pin, 2 x SATA, 4 pin; Базова модель VINGA: CS116; Кількість зовнішніх відсіків 5.25”: 1
Ремонт
  • Характеристики
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Сумісні материнські плати Micro-ATX
Основні
Потужність блоку живлення 500 Вт
Всі характеристики
Клас клас: Класичний
Розмір: міні -верстат
Метод встановлення: вертикаль
Підтримувані материнські плати: Micro - Atx, Mini - Itx
Наявність джерела живлення: з джерелом живлення
Розташування джерела живлення: Верхній
Потужність потужності: 500 Вт
Основна модель Vinga: CS116
Кількість зовнішніх відділень 5,25 ”: 1
Кількість зовнішніх відділень 3.5 ": 1
Кількість внутрішніх відділень 3.5 ": 2
Кількість внутрішніх відділень 2.5 ": 2
Кількість розширення слотів: 4
Охолоджуючі елементи: вентиляційні грилі
Рідка охолоджуюча підтримка: є
Зовнішні роз'єми: 2 x USB 2.0, 2 X аудіо
Встановлення довгих відеокартів: до 330 мм
Максимальна висота охолоджувача процесора: 150 мм
Максимальна довжина ВР: 140 мм
Будівельний матеріал: метал 0,4 мм, пластик
Cardrider: Так
Розміри, мм: 185 x 352 x 372 мм