Ноутбук HP OmniBook 5 AI Ultra 5-225U/16GB/512 OLED (16-af1070nw (CW9Y7EA))
Залишити відгук
Код товару: 368297
Є на складі
HP
HP
Процесор: Intel® Core™ Ultra 5 225U (12 ядер, 14 потоків, 1,30-4,80 ГГц, 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (LPDDR5x, 7500 МГц); Максимальний підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 16 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Сенсорний екран: Ні; Тип екрану: Глянцевий, OLED; Розмір екрану: 16"; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA); Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Ремонт
Інші Ноутбуки серії HP OmniBook
Розширення екрану 1920x1200
Покриття екрану Глянцеве
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 12
Процесор Intel Core Ultra
Оперативна пам'ять 16 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта Intel Graphics
Об'єм пам'яті відеокарти Інтегрована
Тип накопичувача SSD
Операційна система Без ОС
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 1.5 кг до 2 кг
Колір корпусу Металік (Сріблястий)
Категорія Для роботи
Тип матриці OLED
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ Ultra 5 225U (12 ядер, 14 потоків, 1,30-4,80 ГГц, 12 МБ)
Оперативна пам'ять: 16 ГБ (LPDDR5x, 7500 МГц)
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 0/0 (припаяні)
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ
Сенсорний екран: Ні
Тип екрану: Глянцевий, OLED
Розмір екрану: 16"
Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA)
Яскравість матриці: 300 кд/м²
Відеокарта: Intel® Graphics
Пам'ять відеокарти: Загальна пам'ять
Аудіо: Вбудовані стереодинаміки; Вбудовані два мікрофони
Веб-камера: Full HD
Підключення: Wi-Fi 6E; Bluetooth 5.3
Тип батареї: Літій-полімерна
Ємність батареї: 59 Вт·год
Основний колір: Сріблястий
Сканер відбитків пальців: Ні
Підсвічування клавіатури: Так
Підсвічування клавіатури Колір: Білий
Операційна система: Немає ОС
Блок живлення: 65 Вт; Роз'єм
Висота: 18,6 мм
Ширина: 358 мм
Глибина: 254 мм
Вага: 1,77 кг
В комплекті: Зарядний пристрій
Розкладка клавіатури: QWERTY
Процесор: Intel® Core ™ Ultra 9, 288 V (8 ядер, 8 потоків, 3,30–5.10 ГГц, кеш 12 Мб); Рам: 32 ГБ (LPDDR5X, 8533 МГц); Максимальна оперативна пам’ять: 32 ГБ; Суцільний -державний привід M.2 PCIE: 2000...
Процесор: Intel® Core™ i5-13450HX (10 ядер, 16 потоків, 3,40–4,60 ГГц, кеш 20 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512...
Процесор: AMD Ryzen™ 5 7535HS (6 ядер, 12 потоків, 3,30-4,55 ГГц, кеш 16 МБ); RAM: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач...
Діагональ екрану: 15.6" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 6-ядерний, AMD Ryzen 5 5600H / Оперативна пам'ять: 8Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX30 : Windows 11...
Призначення продукту: NPU - Апаратна підтримка ІІ; Універсальний; Процесор: Intel® Core 3 100U (6 ядер, 8 потоків, 1,20-4,70 ГГц, 10 МБ); Оперативна пам'ять: 8 ГБ (DDR5, 5200 МГц); M.2 PCIe SSD: 512...