Ноутбук HP OmniBook 7 AI Ultra 5-226V/16GB/1TB/Win11 Touch (17-dc0219nw (C1LX9EA))
Залишити відгук
Код товару: 353060
Є на складі
HP
HP
Процесор: Intel® Core™ Ultra 5 226 В (8 ядер, 8 потоків, 2,10–4,50 ГГц, кеш 8 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц); Максимально підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 16 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ; Сенсорний екран: Так; Тип екрану: Глянцевий, LED, IPS; Розмір екрану: 17,3 дюйма; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1080 (Full HD); Яскравість екрану: 400 кд/м²
Ремонт
Інші Ноутбуки серії HP OmniBook
Розширення екрану 1920x1080
Покриття екрану Глянцеве
Сенсорний екран Так
Кількість ядер 8
Процесор Intel Core Ultra
Оперативна пам'ять 16 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта Intel ARC
Об'єм пам'яті відеокарти Інтегрована
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 2 кг до 3 кг
Колір корпусу Сірий
Категорія Для роботи
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ Ultra 5 226 В (8 ядер, 8 потоків, 2,10–4,50 ГГц, кэш 8 МБ)
ОЗУ: 16 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц)
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 0/0 (распаяні)
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ
Сенсорний екран: Так
Тип екрану: Глянцевий, LED, IPS
Розмір екрану: 17,3 дюйма
Роздільна здатність екрану: 1920 x 1080 (Full HD)
Відеокарта: Intel® Arc™ Graphics 130 В
Пам'ять відеокарти: Загальна пам'ять
Аудіо: Вбудовані стереодинаміки; Два вбудованих мікрофони
Веб-камера: Інфрачервона камера; HD
Підключення: Wi-Fi 7; Bluetooth 5.4
Тип акумулятора: Літій-іонний
Колір: Преобладаючий
Сканер відбитків пальців: Ні
Клавіатура з підсвіткою: Так
Колір підсвітки клавіатури: Білий
Операційна система: Microsoft Windows 11 Home
Програмне забезпечення в комплекті: Розділ відновлення (відновлення системи з жорсткого диска)
Блок живлення: 65 Вт; Роз'єм
Висота: 15,3 мм
Ширина: 396 мм
Глибина: 259 мм
Вага: 2,34 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Діагональ екрану: 16.1" IPS / Роздільна здатність: 1920x1200 / Процесор: 4-ядерний, AMD Ryzen AI 5 330 / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: AMD Radeon Graphics / ...
Процесор: Intel® Core™ 5 120U (10 ядер, 12 потоків, 1,40–5,00 ГГц, кеш 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); Максимальний підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 24 ​​ГБ;...
Діагональ екрану: 15.6" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 6-ядерний, AMD Ryzen 5 5600H / Оперативна пам'ять: 8Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX30 : Windows 11...