Ноутбук HP OmniBook 5 Ryzen 5-8540U/16GB/512/Win11 Touch (16-bc1004nw (C39BCEA))
Залишити відгук
Код товару: 353023
Є на складі
HP
HP
Процесор: AMD Ryzen™ 5 8540U (6 ядер, 12 потоків, 3,20–4,90 ГГц, кэш 22 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (LPDDR5x, 6400 МГц); Максимальний підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 16 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Сенсорний екран: Так; Тип екрану: Матовий, LED, IPS; Розмір екрану: 16; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA); Яскравість екрану: 300 кд/м2
Ремонт
Інші Ноутбуки серії HP OmniBook
Розширення екрану 1920x1200
Покриття екрану Матове
Сенсорний екран Так
Кількість ядер 6
Процесор AMD Ryzen 5
Оперативна пам'ять 16 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта AMD Radeon
Об'єм пам'яті відеокарти Інтегрована
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 1.5 кг до 2 кг
Колір корпусу Металік (Сріблястий)
Категорія Для роботи
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: AMD Ryzen™ 5 8540U (6 ядер, 12 потоків, 3,20–4,90 ГГц, кеш 22 МБ)
ОЗУ: 16 ГБ (LPDDR5x, 6400 МГц)
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 0/0 (впаяні)
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ
Сенсорний екран: Так
Тип екрану: Матовий, LED, IPS
Розмір екрану: 16"
Розширення екрану: 1920 x 1200 (WUXGA)
Яскравість матриці: 300 кд/м²
Відеокарта: AMD Radeon™ 740M
Пам'ять відеокарти: Загальна пам'ять
Аудіо: Вбудовані стереодинаміки; Два вбудованих мікрофона
Веб-камера: Full HD
Підключення: Wi-Fi 6; Bluetooth 5.3
Тип акумулятора: Літій-іонний
Основний колір: Сріблястий
Сканер відбитків пальців: Ні
Підсвічування клавіатури: Так
Колір підсвічування клавіатури: Білий
Операційна система: Microsoft Windows 11 Home
Програмне забезпечення в комплекті: Розділ відновлення (відновлення системи з жорсткого диска)
Блок живлення: 65 Вт; Роз'єм
Висота: 17,9 мм
Ширина: 358 мм
Глибина: 255 мм
Вага: 1,79 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Процесор: Intel Core i7-13620H (10 ядер, 16 потоків, 3,60-4,90 ГГц, кеш 24 МБ); RAM: 16 ГБ (DDR5, 5200 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач...
Розпродаж
Процесор: Intel® Core™ i5-13450HX (10 ядер, 16 потоків, 3,40–4,60 ГГц, кеш 20 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512...
Процесор: Intel® Core™ 5 120U (10 ядер, 12 потоків, 1,40–5,00 ГГц, кеш 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); Максимальний підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 24 ​​ГБ;...
Процесор: Intel® Core™ i5-13420H (8 ядер, 12 потоків, 3,40–4,60 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5200 МГц); Максимальний обсяг оперативної пам'яті: 96 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512...