Ноутбук HP OmniBook 5 AI Ryzen AI 5 340/16GB/512/Win11 (16-ag1223nw (C1LT6EA))
Залишити відгук
Код товару: 352977
Є на складі
HP
HP
Процесор: AMD Ryzen™ AI 5 340 (6 ядер, 12 потоків, 2,00–4,80 ГГц, кеш 22 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (LPDDR5x, 7500 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 16 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Сенсорний екран: Ні; Тип екрану: Матовий, LED, IPS; Розмір екрану: 16; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA); Яскравість екрану: 300 кд/м2
Ремонт
Інші Ноутбуки серії HP OmniBook
Розширення екрану 1920x1200
Покриття екрану Матове
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 6
Процесор AMD Ryzen AI
Оперативна пам'ять 16 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта AMD Radeon
Об'єм пам'яті відеокарти Інтегрована
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 1.5 кг до 2 кг
Колір корпусу Металік (Сріблястий)
Категорія Для роботи
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: AMD Ryzen™ AI 5 340 (6 ядер, 12 потоків, 2,00–4,80 ГГц, кэш 22 МБ)
ОЗУ: 16 ГБ (LPDDR5x, 7500 МГц)
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 0/0 (розпаяні)
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ
Сенсорний екран: Ні
Тип екрану: Матовий, LED, IPS
Розмір екрану: 16"
Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA)
Яскравість матриці: 300 кд/м²
Відеокарта: AMD Radeon™ 840M
Пам'ять відеокарти: Загальна пам'ять
Аудіо: Вбудовані стереодинаміки; Два вбудованих мікрофони
Веб-камера: Інфрачервона камера; Full HD
Підключення: Wi-Fi 6E; Bluetooth 5.3
Тип акумулятора: Літій-іонний
Основний колір: Сріблястий
Сканер відбитків пальців: Ні
Підсвічування клавіатури: атури
Колір підсвітки клавіатури: Білий
Операційна система: Microsoft Windows 11 Home
Програмне забезпечення в комплекті: Розділ відновлення (відновлення системи з жорсткого диска)
Блок живлення: 65 Вт; Роз'єм
Висота: 17,9 мм
Ширина: 358 мм
Глибина: 255 мм
Вага: 1,79 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Є на складі
Процесор: Intel® Core™ 5 120U (10 ядер, 12 потоків, 1,40–5,00 ГГц, кеш 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); Максимальний підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 24 ​​ГБ;...
Діагональ екрану: 15.6" TN+film / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 4-ядерний, AMD Ryzen 3 7320U / Оперативна пам'ять: 4Гб / Вбудована пам'ять: 128Гб SSD / Відеокарта: AMD Radeon 610M Graphics / ...
Діагональ екрану: 16.1" IPS / Роздільна здатність: 1920x1200 / Процесор: 16-ядерний, AMD Ryzen 9 9955HX / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 1ТБ SSD / Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5060, 8Гб / ...
Часті питання про Ноутбуки
💲 Ціни на Ноутбуки. Скільки коштують Ноутбуки?
💻 Де купити Ноутбуки у Львові?
🔥 Ноутбуки які моделі найдоступніші?
Блог
Конкретні кроки можуть відрізнятися залежно від версії операційної системи.
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Бренд: Fujifilm; Тип кріплення: Fujifilm G; Фокусна відстань у 35мм еквіваленті: 30; Конструкція (лінз / груп): 13 / 10; Максимальне значення діафрагми f / 3,5; Кількість пелюсток...