Ноутбук HP OmniBook 7 AI Ultra 7-258V/32GB/1TB/Win11 Touch (17-dc0217nw (C38ZDEA))
Залишити відгук
Код товару: 353059
Уточнити наявність
HP
HP
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7 258V (8 ядер, 8 потоків, 2,20–4,80 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц); Максимальний підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ; Сенсорний екран: Так; Тип екрану: Глянцевий, LED, IPS; Розмір екрану: 17,3 дюйма; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1080 (Full HD); Яскравість екрану: 400 кд/м²
Ремонт
Інші Ноутбуки серії HP OmniBook
Є на складі
Бренд: HP; Конструкція: 2-в-1 трансформер; Операційна система: Windows 11 Home; Діагональ, дюймів: 16; Роздільна здатність: 1920x1200; Сенсорний: є; Модель процесора: Intel Core Ultra 7 256V;...
Розширення екрану 1920x1080
Покриття екрану Глянцеве
Сенсорний екран Так
Кількість ядер 8
Процесор Intel Core Ultra
Оперативна пам'ять 32 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта Intel ARC
Вага від 2 кг до 3 кг
Колір корпусу Сірий
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7 258V (8 ядер, 8 потоків, 2,20–4,80 ГГц, кеш 12 МБ)
ОЗУ: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц)
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 0/0 (впаяні)
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ
Сенсорний екран: Так
Тип екрана: Глянцевий, LED, IPS
Розмір екрана: 17,3 дюйма
Роздільна здатність екрана: 1920 x 1080 (Full HD)
Відеокарта: Intel® Arc™ Graphics 140 В
Пам'ять відеокарти: Загальна пам'ять
Аудіо: Вбудовані стереодинаміки; Два вбудованих мікрофони
Веб-камера: Інфрачервона камера; HD
Підключення: Wi-Fi 7; Bluetooth 5.4
Тип акумулятора: Літій-іонний
Колір: Переважаючий
Сканер відбитків пальців: Немає
Клавіатура з підсвіткою: Так
Колір підсвітки клавіатури: Білий
Операційна система: Microsoft Windows 11 Home
Програмне забезпечення в комплекті: Розділ відновлення (відновлення системи з жорсткого диска)
Блок живлення: 65 Вт; Роз'єм
Висота: 15,3 мм
Ширина: 396 мм
Глибина: 259 мм
Вага: 2,34 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Діагональ екрану: 15.6" TN+film / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 4-ядерний, AMD Ryzen 3 7320U / Оперативна пам'ять: 4Гб / Вбудована пам'ять: 128Гб SSD / Відеокарта: AMD Radeon 610M Graphics / ...
Діагональ екрану: 14.0" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 4-ядерний, Intel Core i5- 10210U / Оперативна пам'ять: 8Гб / Вбудована пам'ять: 256Гб SSD / Відеокарта: Intel UHD Graphics / ...
Процесор: Intel® Core™ i5-13420H (8 ядер, 12 потоків, 3,40–4,60 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5200 МГц); Максимальний обсяг оперативної пам'яті: 96 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512...
Призначення продукту: NPU - Апаратна підтримка ІІ; Універсальний; Процесор: Intel® Core 3 100U (6 ядер, 8 потоків, 1,20-4,70 ГГц, 10 МБ); Оперативна пам'ять: 8 ГБ (DDR5, 5200 МГц); M.2 PCIe SSD: 512...
Процесор: Intel® Core™ 5 210H (8 ядер, 12 потоків, 2,20–4,80 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимальний обсяг оперативної пам'яті: 96 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ;...
Процесор: AMD Ryzen™ 5 7535HS (6 ядер, 12 потоків, 3,30-4,55 ГГц, кеш 16 МБ); RAM: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач...
Діагональ екрану: 15.6" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 14-ядерний, Intel Core Ultra 5 125H / Оперативна пам'ять: 8Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: Intel Iris Xe Graphics / ...