Блендер Grunhelm EBS-1000MG
Код товару: 177216
Є на складі
- Розділ: Блендери
- Дивитися інші: Блендери GRUNHELM
- Гарантія на товар: 24 місяці
Споживана потужність: 1000 Вт; Кількість швидкостей: плавне регулювання; Режими: немає; Маленький подрібнювач (500 мл і менше): немає; Великий подрібнювач (501 мл і більше): немає; Мульти-подрібнювач (1,2 л і більше): є; Обсяг склянки (стаціонарний): -; Млинок: немає; Стакан мірний: є; Віночок: є
Гарантія
- Гарантія на товар: 24 місяці
- Обмін / повернення товару протягом 14 днів
- Детальніше про гарантії
Кредит
- Детальніше про ремонт
Часті питання про Блендери
🏆 Які Блендери найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блендери:
NINJA BN750EU
TEFAL BLENDFORCE BL420131
Braun MQ 9135 XI
Electrolux E3TB1-4GG
TEFAL BLENDFORCE GLASS TRIPLAX SP BL435831
💲 Ціни на Блендери. Скільки коштують Блендери?
💻 Де купити Блендери у Львові?
🔥 Блендери які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блендери:
Esperanza Pepper Grinder EKP001W (UA)
Esperanza EKP 001 K (UA)
Esperanza EKP 002 (UA)
Rotex RTB410-W (UA)
Блог
Черв
Жов
Бер
Жов
Черв
Лип
Груд
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Тип: занурювальний; Потужність: 1000 Вт; Ємність склянки: 0.8 л; Подрібнювач: з подрібнювачем; Ємність міні-подрібнювача: 500 мл; Насадки і ножі: ніж для подрібнення,...
Тип: занурювальний; Потужність: 600 Вт; Ємність склянки: 0.8 л; Подрібнювач: з подрібнювачем; Ємність міні-подрібнювача: 500 мл; Насадки і ножі: ніж для подрібнення,...
Потужність: 800 Вт; Ємність міні-подрібнювача: 500 мл; Імпульсний режим: є; Матеріал корпусу: метал, пластик; Функції: приготування пюре; Особливості: протиковзкі ніжки,...
Топ продажів
Модель: BN750EU; Тип: стаціонарний; Потужність: 1200 Вт; Кількість швидкостей: 3; Максимальна швидкість обертання: 20000 об / хв .; Ємність глечика: 2.1 л; Ємність подрібнювача:...
Тип: занурювальний; Потужність: 1000 Вт; Ємність склянки: 0.7 л; Особливості: ергономічна ручка; Колір білий;
Переглянуті товари
Тип: занурювальний; Потужність: 900 Вт; Місткість мірної склянки: 0.6 л; Подрібнювач: з подрібнювачем; Місткість міні-подрібнювача: 500 мл; Насадки та ножі:...
Тип: занурювальний; Потужність: 700 Вт; Подрібнювач: без подрібнювача; Насадки та ножі: насадка-блендер; Кількість швидкостей: 2; Матеріал ніжки блендера: метал;...
Тип: поворотно-похилий; Кількість ступенів свободи: 3; Мінімальна підтримувана діагональ: 14 "; Максимальна підтримувана діагональ: 42"; Підтримуваний стандарт VESA: 50 x...
частини: метал; Матеріал ножа: нержавіюча сталь;...
Тип: перехідник; Тип Вхід: HDMI (Type A)
Матеріал корпусу: гума, Мікрофіброва тканина; Розміри: 320 х 270 х 2 мм; Колір: кольоровий;
Потужність: 30 Вт; Тип управління: механічне; Діапазон температури нагріву: до 200 ° С; Матеріал покриття: керамічне; Особливості: захист від перегріву, петля для...
Матеріал корпусу: Тканина; Розмір: 437 х 400 х 3 мм; Колір чорний