Телевізор Grifon Diva DV50UMSB2 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 357605
Є на складі
Телевізор Grifon Diva DV50UMSB2 (UA) Grifon Diva DV50UMSB2 (UA)
Grifon Diva DV50UMSB2 (UA)
Grifon Diva DV50UMSB2 (UA)
grifon
grifon
Голосове управління: є (пульт); Діагональ екрану: 50"; Smart TV: зі Smart TV; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Технологія дисплею: LED; Частота оновлення: 60 Гц; Операційна система: Google TV; Bluetooth: є; Wi-Fi: є; Цифровий тюнер: DVB-T/T2/C/S/S2
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Голосове управління: є (пульт)
Діагональ екрану: 50"
Smart TV: з Smart TV
Розширення екрану: 4K UHD (3840x2160)
Технологія дисплея: LED
Частота оновлення: 60 Гц
Операційна система: Google TV
Bluetooth: є
Wi-Fi: є
Цифровий тюнер: DVB-T/T2/C/S/S2
Колір: чорний
Час відгуку: 9.5 мс
Потужність звуку: 2 х 10 Вт
Оперативна пам'ять: 2 ГБ
Внутрішня пам'ять: 16 ГБ
Технології звуку: Dolby Audio
Відео: MPEG-1/2/4, H.264, HEVC
Аудіо: AC3, HEAAC
Фото: JPG, PNG, BMP
Процесор зображення: Mali-G52
Енергоспоживання: 110 Вт
Діапазон частот Wi-Fi: 2.4 ГГц, 5 ГГц
Версія Bluetooth: 5.1
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 1110х723.6х250 мм
Розміри без підставки (ШхВхГ): 1110х647х80.4 мм
Вага з підставкою: 7.9 кг
Вага без підставки: 7.8 кг
Комплект постачання: ніжки, пульт ДУ, батарейки, інструкція, гарантійний талон
VESA: 200 х 200
Модель пульта: Voice Remote / 8A
Підтримка HDR: є
Технологія MEMC: немає
Підтримка NTFS: є
Версія Android: -
Тип матриці: DLED
Покриття екрану: матове
Відстань між ніжками: немає даних
Роз'єми: 2хRF, CI/CI+, 3хHDMI, 2хUSB, Earphone Jack, Ethernet Input, SPDIF Output
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Google TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Голосове управління: є (пульт)
Діагональ екрану: 50"
Smart TV: з Smart TV
Частота оновлення: 60 Гц
Bluetooth: є
Колір: чорний
Час відгуку: 9.5 мс
Потужність звуку: 2 х 10 Вт
Оперативна пам'ять: 2 ГБ
Внутрішня пам'ять: 16 ГБ
Технології звуку: Dolby Audio
Відео: MPEG-1/2/4, H.264, HEVC
Аудіо: AC3, HEAAC
Фото: JPG, PNG, BMP
Процесор зображення: Mali-G52
Енергоспоживання: 110 Вт
Версія Bluetooth: 5.1
Вага з підставкою: 7.9 кг
Вага без підставки: 7.8 кг
VESA: 200 х 200
Підтримка HDR: є
Технологія MEMC: немає
Підтримка NTFS: є
Версія Android: -
Тип матриці: DLED
Покриття екрану: матове
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...