Gorenje SIH2200 (SIH2200RBC)
Залишити відгук
Код товару: 179474
Уточнити наявність
Gorenje SIH2200 (SIH2200RBC) Gorenje SIH2200 (SIH2200RBC) Тип праска з подачею пари Gorenje SIH2200 (SIH2200RBC) Потужність 2200 Вт Gorenje SIH2200 (SIH2200RBC) Покриття робочої поверхні керамічне
Gorenje SIH2200 (SIH2200RBC)
Gorenje SIH2200 (SIH2200RBC)
Gorenje SIH2200 (SIH2200RBC)
Gorenje SIH2200 (SIH2200RBC)
Gorenje
Gorenje
Тип: праска з подачею пара; Потужність 2200 Вт; Покриття робочої поверхні: керамічне; Подача пара: є; Підключення: провідне; Вертикальне відпарювання: є; Постійний пар: 30 г / хв .; Паровий удар (турбопар): 90 г / хв .; Розбризкування (спрей): є; Суха прасування: є
Ремонт
Основні
Тип Побутовий
Потужність 2001 - 2500 Вт
Матеріал підошви Металокераміка
Захист від накипу Немає
Тип: Паровий залізо
Сила: 2200 Вт
Робоча поверхнева покриття: кераміка
Паровий корм: Так
З'єднання: провідний
Вертикальний пропарювання: Так
Постійна пара: 30 г/хв.
Паровий удар (турбопар): 90 г/хв.
Розпилення (розпилення): Так
Сухе прасування: Так
Автоматичне відключення: Так
Індикатор опалення: Так
Анти -капел (Dripstop) Система: Є
Само -клінічна система: Так
Короткий зміст: вимірювання скла для води
Колір: білий; Бордовий
Розміри (SHHVHGG): 133? 145? 320 мм
Вага: 1,3 кг
Довжина мережевого шнура: 2,5 м
Ширина: 310 мм
Висота: 170 мм
Довжина: 130 мм
Є на складі
Тип: праска з подачею пара; Максимальна потужність 1600 Вт; Підключення: провідний; Матеріал підошви: антипригарне покриття; Резервуар для води: 220 мл; Безпека і...