Gorenje SIH2200BLC
Залишити відгук
Код товару: 183496
Є на складі
Gorenje SIH2200BLC
Gorenje SIH2200BLC
Gorenje
Gorenje
Тип: праска з подачею пара; Потужність 2200 Вт; Покриття робочої поверхні: керамічне; Подача пара: є; Підключення: провідне; Вертикальне відпарювання: є; Постійний пар: 30 г / хв .; Паровий удар (турбопар): 90 г / хв .; Розбризкування (спрей): є; Суха прасування: є
Ремонт
Купити Gorenje SIH2200BLC
  • Опис
  • Характеристики
Тип: праска з подачею пара
Потужність 2200 Вт
Покриття робочої поверхні: керамічне
Подача пара: є
Підключення: провідне
Вертикальне відпарювання: є
постійний пар: 30 г / хв.
Паровий удар (турбопар): 90 г / хв.
Розбризкування (спрей): є
Суха прасування: є
Автоматичне відключення: є < br /> Індикатор нагріву: є
Противокапельная (dripstop) система: є
система самоочищення: є
Комплектація: мірний стакан для води
Колір: білий; синій
Габарити (ШхВхГ): 133? 145? 320 мм
Вага: 1.3 кг
Довжина мережевого шнура: 2.5 м
Ширина: 320 мм
Висота: 170 мм
Довжина: 130 мм
Вага: 1.45 кг
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Тип Побутовий
Потужність 2001 - 2500 Вт
Матеріал підошви Металокераміка
Захист від накипу Є
Автовідключення Є
Система самоочищення Є
Вертикальне відпарювання Є
Всі характеристики
Тип: Паровий залізо
Сила: 2200 Вт
Робоча поверхнева покриття: кераміка
Паровий корм: Так
З'єднання: провідний
Вертикальний пропарювання: Так
Постійна пара: 30 г/хв.
Розпилення (розпилення): Так
Сухе прасування: Так
Автоматичне відключення: Так
Індикатор опалення: Так
Само -клінічна система: Так
Короткий зміст: вимірювання скла для води
Колір: білий; блакитний
Розміри (SHHVHGG): 133? 145? 320 мм
Вага: 1,3 кг
Ширина: 320 мм
Висота: 170 мм
Довжина: 130 мм
Є на складі
Тип: праска з подачею пара; Максимальна потужність 1600 Вт; Підключення: провідний; Матеріал підошви: антипригарне покриття; Резервуар для води: 220 мл; Безпека і...