Gorenje SIH1800BLT
Залишити відгук
Код товару: 179472
Є на складі
Gorenje SIH1800BLT
Gorenje SIH1800BLT
Gorenje
Gorenje
Тип: праска з подачею пара; Потужність 1800 Вт; Покриття робочої поверхні: керамічне / "Perfect Glide; Подача пари: є 25 гр. / Хв; Підключення: провідне; Вертикальне відпарювання: є; Паровий удар (турбопар): 80 г / хв .; Розбризкування (спрей): є; Суха прасування : є; Противокапельная (dripstop) система: є
Детальніше про товар
759
Ремонт
Купити Gorenje SIH1800BLT
Основні
Тип Побутовий
Потужність 1751 - 2000 Вт
Матеріал підошви Металокераміка
Захист від накипу Немає
Автовідключення Немає
Система самоочищення Є
Вертикальне відпарювання Є
Всі характеристики
Тип: Паровий залізо
Сила: 1800 Вт
Робоча поверхнева покриття: кераміка /"Ідеальне ковзання
Паровий корм: Є 25 г. xxv
З'єднання: провідний
Вертикальний пропарювання: Так
Steam Blow (Turbopar): 80 г/хв.
Розпилення (розпилення): Так
Сухе прасування: Так
Анти -капел (Dripstop) Система: Є
Самолігування від масштабу: є
Особливості: вимірювана склянка для води; контролер температури; широке відкриття для бухти
Колір: синій
Розміри (Shhvhgg): 111 x 136 x 270 мм
Вага: 1 кг
Довжина мережевого шнура: 1,9 м
Ширина: 310 мм
Висота: 160 мм
Довжина: 130 мм
Є на складі
Тип: праска з подачею пара; Максимальна потужність 1600 Вт; Підключення: провідний; Матеріал підошви: антипригарне покриття; Резервуар для води: 220 мл; Безпека і...