Gembird WM-S80F-01 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 288788
Є на складі
Gembird WM-S80F-01 (UA)
Gembird WM-S80F-01 (UA)
Gembird WM-S80F-01 (UA)
GEMBIRD
GEMBIRD
Варіанти встановлення: на стіну; Мінімальна діагональ, що підтримується: 37"; Максимальна діагональ, що підтримується: 80"; VESA: 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400; Максимальне навантаження: 50 кг; Кількість екранів, що встановлюються: 1; Комплектація: кронштейн, монтажний набір, інструкція з експлуатації;
Детальніше про товар
828
Ремонт
Купити Gembird WM-S80F-01 (UA)
Основні
Тип кріплення Настінне кріплення
Стандарт VESA 600x400
Функціі кріплення Фіксоване
Всі характеристики
Параметри встановлення: На стіні
Мінімально підтримується діагональ: 37 "
Максимально підтримується діагональ: 80 "
VESA: 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400
Максимальне навантаження: 50 кг
Кількість встановлених екранів: 1
Короткий зміст: кронштейн, встановлення кріплення, інструкції з експлуатації
Є на складі
Діагональ телевізора: 37-70 / Стандарт VESA: 200 x 200; 400 x 400; 300 x 300; 400 x 200; 600 x 400 / Максимальна діагональ телевізора: 70" (175 см) / Максимальне навантаження: 50 кг / Нахил: 5 ~ -10 ° град...
Розпродаж
Регулювання: відсутні / Сумісність (макс. діагональ): 70" / Максимальне навантаження: 35 кг / VESA: 200 × 200, 300 × 300, 400 × 200, 400 × 400, 600 × 400 / Колір:
Тип: Кронштейн для ТВ / Підходящий телевізор: 32"-55" / Максимальне навантаження: 30 кг / VESA: 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x100 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм,...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 65 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 30 мм, 400x400 мм / ...