Мережевий фільтр GEMBIRD SPG6-B-10 (SPG6-G-10B/ SPG6-PC-10B)
Залишити відгук
Код товару: 33147
Є на складі
GEMBIRD
GEMBIRD
Тип упаковки: RTL; Довжина: 3.1 м; Колір чорний
Детальніше про товар
314
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Тип упаковки: RTL
Довжина: 3.1 м
Колір: чорний
Гарантія, міс: 1
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Кількість розеток 6
Всі характеристики
Модель: SPG6-B-10
Стаття: SPG6-G-10B/ SPG6-PC-10B
Тип упаковки: RTL
Довжина: 3,1 м
Колір: Чорний
Гарантія, місяць: 1
Є на складі
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 3100 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 16 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний перемикач розеток: є; Матеріал...
Розпродаж
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 1 x USB-C; 3 x USB; Кількість розеток: 5 шт; Загальний...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 6 x USB; Із захистом від перенапруги: так; Кількість...
Номінальна напруга: 220 В; Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2900 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 13 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Із захистом дітей: так; Особливості: 4 x USB; Із захистом від...