Мережевий фільтр Maxxter SPM5-G-10G
Залишити відгук
Код товару: 33188
Уточнити наявність
Maxxter SPM5-G-10G
Maxxter
Maxxter
Номінальна напруга: 220 В; Робоча частота: 50 Гц; Сумарна потужність підключеного навантаження: 4500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 1 вимикач; Кількість розеток: 5 розеток; Загальний вимикач розеток: двополюсний
Детальніше про товар
257
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Номінальна напруга: 220 В
Робоча частота: 50 Гц
Сумарна потужність підключеного навантаження:? 4500 Вт
Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А
Особливості: 1 вимикач
Кількість розеток: 5 розеток
Загальний вимикач розеток: двополюсний
Довжина: 3.0 м
колір: сірий
Гарантія, міс: 6
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Кількість розеток 5
Всі характеристики
Модель: SPM5-G-10G
Стаття: SPM5-G-10G
Номінальна напруга: 220 V
Частота роботи: 50 Гц
Струм теплової теми: 10 a
Особливості: 1 перемикач
Загальний вимикач: два -Поле
Довжина: 3,0 м
Колір: сірий
Гарантія, місяць: 6
Є на складі
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Із захистом дітей: так; Особливості: 4 x USB; Із захистом від...
Розпродаж
Є на складі
Номінальна напруга: 220 В; Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2900 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 13 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 1 x USB-C; 3 x USB; Кількість розеток: 5 шт; Загальний...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 6 x USB; Із захистом від перенапруги: так; Кількість...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 3100 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 16 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний перемикач розеток: є; Матеріал...