Мережевий фільтр REAL-EL RS-6 EXTRA 5m, black (EL122300003) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 33211
Є на складі
REAL-EL
REAL-EL
Номінальна напруга: 220 В; Робоча частота: 50 Гц; Сумарна потужність підключеного навантаження: 2300 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 7 вимикачів; Кількість розеток: 6 розеток; Тип вхідної вилки: СЕЕ 7/7
Детальніше про товар
953
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Номінальна напруга: 220 В
Робоча частота: 50 Гц
Сумарна потужність підключеного навантаження:? 2300 Вт
Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А
Особливості: 7 вимикачів
Кількість розеток: 6 розеток
Тип вхідної вилки: СЕЕ 7/7
Тип вихідних розеток: СЕЕ 7/3
Загальний вимикач розеток: двополюсний
Індивідуальні вимикачі розеток: є
Довжина: 5.0 м
Колір: чорний
Гарантія, міс: 1
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Кількість розеток 6
Всі характеристики
Модель: RS-6 додаткові 5 м, чорний
Стаття: EL122300003
Номінальна напруга: 220 V
Струм теплової теми: 10 a
Особливості: 7 перемикачів
Тип вхідної вилки: див. 7/7
Загальний вимикач: два -Поле
Індивідуальні вимикачі розетків: є
Колір: Чорний
Гарантія, місяць: 1
Є на складі
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 1 x USB-C; 3 x USB; Кількість розеток: 5 шт; Загальний...
Розпродаж
Номінальна напруга: 220 В; Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2900 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 13 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 3100 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 16 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний перемикач розеток: є; Матеріал...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Із захистом дітей: так; Особливості: 4 x USB; Із захистом від...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 6 x USB; Із захистом від перенапруги: так; Кількість...