Мережевий фільтр Maxxter SPM5-G-10B чорний, 3 м кабель, 5 розеток (SPM5-G-10B)
Залишити відгук
Код товару: 37802
Є на складі
Топ продажів
Maxxter
Maxxter
Номінальна напруга: ~ 220/230 В; Робоча частота: 50 Гц; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Кількість розеток: 5 розеток; Особливості: 1 вимикач; Тип вхідної вилки: СЕЕ 7/4; Загальний вимикач розеток: двополюсний
Детальніше про товар
254
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Робоча частота: 50 Гц
Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А
Кількість розеток: 5 розеток
Особливості: 1 вимикач
Тип вхідний вилки: СЕЕ 7/4
Загальний вимикач розеток: двополюсний
Довжина: 3.0 м
Колір: чорний
Гарантія, міс: 6
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Кількість розеток 5
Всі характеристики
Модель: SPM5-G-10B Chorni, 3 м кабель, 5 розетків
Стаття: SPM5-G-10B
Номінальна напруга: ~ 220/230 V
Частота роботи: 50 Гц
Струм теплової теми: 10 a
Особливості: 1 перемикач
Тип вхідної вилки: див. 7/4
Загальний вимикач: два -Поле
Довжина: 3,0 м
Колір: Чорний
Гарантія, місяць: 6
Є на складі
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 3100 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 16 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний перемикач розеток: є; Матеріал...
Розпродаж
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 1 x USB-C; 3 x USB; Кількість розеток: 5 шт; Загальний...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Із захистом дітей: так; Особливості: 4 x USB; Із захистом від...
Номінальна напруга: 220 В; Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2900 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 13 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 6 x USB; Із захистом від перенапруги: так; Кількість...