Мережевий фільтр GEMBIRD SPG5-G-10MG
Залишити відгук
Код товару: 33144
Є на складі
Мережевий фільтр GEMBIRD SPG5-G-10MG GEMBIRD SPG5-G-10MG Виробник GEMBIRD
GEMBIRD SPG5-G-10MG
GEMBIRD SPG5-G-10MG
GEMBIRD
GEMBIRD
Номінальна напруга: 220 В; Робоча частота: 50 Гц; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Кількість розеток: 5 розеток; Загальний вимикач розеток: двополюсний; Довжина: 10 м; Колір білий
Детальніше про товар
507
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Номінальна напруга: 220 В
Робоча частота: 50 Гц
Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А
Кількість розеток: 5 розеток
Загальний вимикач розеток: двополюсний
Довжина: 10 м
Колір: білий
Гарантія, міс: 1
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Кількість розеток 5
Всі характеристики
Модель: SPG5-G-10MG
Стаття: SPG5-G-10MG
Номінальна напруга: 220 V
Частота роботи: 50 Гц
Струм теплової теми: 10 a
Загальний вимикач: два -Поле
Колір: Білий
Гарантія, місяць: 1
Є на складі
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Із захистом дітей: так; Особливості: 4 x USB; Із захистом від...
Розпродаж
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 3100 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 16 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний перемикач розеток: є; Матеріал...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 6 x USB; Із захистом від перенапруги: так; Кількість...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 1 x USB-C; 3 x USB; Кількість розеток: 5 шт; Загальний...
Номінальна напруга: 220 В; Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2900 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 13 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний...