Джерело безперебійного живлення Europower PSW-EP7000TW48 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 157801
Є на складі
Europower PSW-EP7000TW48 (UA)
Europower
Europower
Клас товару: для робочих станцій; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт 4900 Вт; Потужність, ВА: 7000 В * А; Форма вихідного струму: апроксимована синусоїда; Кількість розеток: 2; ЖК-дисплей: є; Розмір, мм (ШхГхВ): 640 х 335 х 325 мм; Країна виробництва: Китай
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Клас продукту: для робочих станцій
Тип архітектури: лінійна інтерактивна (лінійна інтерактивна)
Тип виконання: класичний
Потужність, ват: 4900 Вт
Влада, va: 7000 v*a
Форма виведення струму: відповідна синусоїд
Кількість розетків: 2
РК -дисплей: Так
Розмір, мм (shhhhv): 640 x 335 x 325 мм
Країна виробництва: Китай
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...