Джерело безперебійного живлення Powercom KIN-1500AP RM LCD (UA)
Залишити відгук
Код товару: 174612
Уточнити наявність
Powercom
Powercom
Потужність, Вт: 1200 Вт; Потужність, ВА: 1500 В * А; Кількість розеток: 4/2; Вбудована батарея: 12V / 9 AH x 2; Розмір, мм (ШхГхВ): 428 х 357 х 84 мм; Маса, кг: 16.3 кг; Клас товару: для мережевого обладнання, для серверних стійок; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: монтуємий в стійку; Форма вихідного струму: апроксимована синусоїда
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Потужність, ват: 1200 Вт
Влада, va: 1500 v*a
Кількість розетків: 4/2
Побудований -в акумуляторі: 12 В / 9 ах x 2
Розмір, мм (shhhhv): 428 x 357 x 84 мм
Маса, кг: 16,3 кг
Клас продукту: Для мережевого обладнання для серверних стелажів
Тип архітектури: лінійна інтерактивна (лінійна інтерактивна)
Тип виконання: встановлений у стійці
Форма виведення струму: відповідна синусоїд
Кількість акумуляторів: 2
РК -дисплей: Так
Країна виробництва: Китай
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...