Джерело безперебійного живлення Powercom KIN1000AP RM1U (UA)
Залишити відгук
Код товару: 174610
Уточнити наявність
Powercom KIN1000AP RM1U (UA)
Powercom
Powercom
Потужність, Вт: 800 Вт; Потужність, ВА: 1000 В * А; Кількість розеток: 4/1; Вбудована батарея: 6V / 8 AH x 3; Розмір, мм (ШхГхВ): 380 х 365 х 42 мм; Маса, кг: 11.5 кг; Клас товару: для мережевого обладнання, для серверних стійок; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: монтуємий в стійку; Форма вихідного струму: апроксимована синусоїда
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 550 - 960 Вт
ЖК-дисплей Немає
Всі характеристики
Потужність, ш: 800 Вт
Влада, va: 1000 v*a
Кількість розетків: 4/1
Побудований -в акумуляторі: 6В / 8 AH x 3
Розмір, мм (shhhhv): 380 x 365 x 42 мм
Маса, кг: 11,5 кг
Клас продукту: Для мережевого обладнання для серверних стелажів
Тип архітектури: лінійна інтерактивна (лінійна інтерактивна)
Тип виконання: встановлений у стійці
Форма виведення струму: відповідна синусоїд
Кількість акумуляторів: 3
РК -дисплей: Так
Країна виробництва: Китай
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...