Джерело безперебійного живлення EnerGenie 650VA (EG-UPS-B650) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 231372
Уточнити наявність
EnerGenie
EnerGenie
Клас товару: для відеоспостереження, для домашніх ПК, базовий захист; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма вихідного струму: апроксимована синусоїда; Вхідна напруга: 220 В ± 25%; Кількість АКБ: 1; Кількість розеток: 2/0; Розмір, мм (ШхГхВ): 100 x 280 x 140 мм; Маса, кг: 4.3 кг
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 225 - 390 Вт
ЖК-дисплей Немає
Всі характеристики
Клас продукту: для відеоспостереження, для домашнього ПК, основний захист
Тип архітектури: лінійна інтерактивна (лінійна інтерактивна)
Потужність, ват: 390 Вт
Влада, va: 650 v*a
Форма виведення струму: відповідна синусоїд
Вхідна напруга: 220 В ± 25 %
Кількість акумулятора: 1
Кількість розетків: 2/0
Розмір, мм (shhhhv): 100 х 280 х 140 мм
Маса, кг: 4,3 кг
Тип виконання: класичний
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...