Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS Pro 900VA (BR900G-GR) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 318252
Уточнити наявність
APC
APC
Призначення: для домашніх ПК, для мережевого обладнання; Тип архітектури: лінійно інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 540 Вт; Потужність, ВА: 900 В * А; Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда; Вхідна напруга: 176-294 В; Акумуляторна батарея: вбудована; Автон. робота при maх навантаженні: 4.4 хв; Кількість АКБ: 1
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 400 - 540 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Мета: Для мережевого обладнання для домашнього ПК
Тип архітектури: лінійна інтерактивна (лінійна інтерактивна)
Тип виконання: класичний
Потужність, ват: 540 Вт
Влада, va: 900 v*a
Форма напруги виходу: Правильна (чиста) синусоїд
Акумулятор: побудований -in
Авто. Робота при навантаженні Mac: 4,4 хв
Кількість акумулятора: 1
Побудований -in акумулятор: APCRBC123
Кількість розетків: 5 х Шуко
Додатковий фільтр: RJ-45
Переверніть час на акумулятор, MS: 8-10 мс
Інтерфейс з'єднання: RJ-45
РК -дисплей: дисплей
Розмір, мм (shhhhv): 100 x 250 x 382 мм
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж