Джерело безперебійного живлення Europower PSW-EPB1500TW24 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 243846
Є на складі
Europower PSW-EPB1500TW24 (UA)
Europower
Europower
Клас товару: для мережевого обладнання, для побутової техніки, для відеоспостереження, для котлів, для домашніх ПК; Тип виробу: тривалої дії з правильною синусоїдою; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Потужність, Вт: 1050 Вт; Потужність, ВА: 1500 В * А; Форма вихідного струму: апроксимована синусоїда; Вхідна напруга: 145 до 275; Акумуляторна батарея: зовнішня;
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Тип продукту: Довге діє з правильним синусоїдним
Тип архітектури: лінійна інтерактивна (лінійна інтерактивна)
Потужність, ват: 1050 Вт
Влада, va: 1500 v*a
Форма виведення струму: відповідна синусоїд
Вхідна напруга: 145 до 275 V
Акумулятор: Зовнішній
Кількість розетків: 2
Інтерфейс з'єднання: RS-232
Час переходу до акумулятора, MS: 2-6
РК -дисплей: дисплей
Розмір, мм (shhhhv): 345 х 145 х 220 мм
Маса, кг: 5,23 кг
Тип виконання: класичний
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...