Джерело безперебійного живлення FSP Champ 1000VA, Schuko (CH-1102TS) (PPF8001300) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 271551
Є на складі
FSP
FSP
Клас товару: для побутової техніки, для домашніх ПК; Тип архітектури: із подвійним перетворенням (on line); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 900 Вт; Потужність, ВА: 1000 В * А; Форма вихідного струму: чиста синусоїда; Вхідна напруга: 110 до 300 В; Акумуляторна батарея: вбудована; Автон. робота при maх навантаженні: 9 хв; Номінальна напруга АКБ: 12 В
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 550 - 960 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Клас продукту: для побутових приладів, для котлів, для домашнього ПК
Тип архітектури: з подвійною трансформацією (в режимі он -лайн)
Тип виконання: класичний
Потужність, ват: 900 Вт
Влада, va: 1000 v*a
Вихідний струм: чистий синусоїд
Вхідна напруга: від 110 до 300 В
Акумулятор: побудований -in
Авто. Робота в Mac навантаження: 9 хв
Номінальна напруга акумулятора: 12 дюймів
Кількість акумуляторів: 2
Побудований -в акумуляторі: 12 В / 9 ах x 2
Кількість розетків: 3 х Шуко
Інтерфейс з'єднання: RS-232/USB
РК -дисплей: дисплей
Розмір, мм (shhhhv): 145 x 220 x 282 мм
Маса, кг: 9,8 кг
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...