Акумуляторна батарея EnerGenie 12В 5 Ач (BAT-12V5AH) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 127112
Уточнити наявність
EnerGenie
EnerGenie
Напруга: 12 В; Ємність: 5 Аг; Призначення: для джерела безперебійного живлення, Країна виробництва: Китай
Детальніше про товар
834
Ремонт
Основні
Ємність 5 - 6 Аг
Напруга 12 V
Вид Акумулятор
Всі характеристики
Стрес: 12 століття
Ємність: 5 ах
Призначення: для ДБЖ
Країна виробництва: Китай
Часті питання про Акумуляторні батареї для ДБЖ
🏆 Які Акумуляторні батареї для ДБЖ найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Акумуляторні батареї для ДБЖ. Скільки коштують Акумуляторні батареї для ДБЖ?
💻 Де купити Акумуляторні батареї для ДБЖ у Львові?
🔥 Акумуляторні батареї для ДБЖ які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Акумуляторні батареї для ДБЖ:
Volt Polska FM 12V 100Ah (6AKUXAG100) (7227 грн)
Growatt AXE 5.0L-C1 LiFePO4 51,2V 100AH 5120W*h (GR-BT-5KWH) (32836 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі