Акумуляторна батарея EnerGenie 12В 7,5 Ач (BAT-12V7.5AH) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 127115
Уточнити наявність
EnerGenie
EnerGenie
Напруга: 12 В; Ємність: 7.5 Ач; Сумісність: для ДБЖ з можливістю заміни АКБ; Країна виробництва: Китай
Ремонт
Основні
Ємність 7 - 8 Аг
Напруга 12 V
Стрес: 12 століття
Ємність: 7,5 ах
Сумісність: для ДБЖ з можливістю заміни акумулятора
Volt Polska FM 12V 100Ah (6AKUXAG100) (7227 грн)
Growatt AXE 5.0L-C1 LiFePO4 51,2V 100AH 5120W*h (GR-BT-5KWH) (32836 грн)
Є на складі
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Застосування: для ПК; Призначення: геймерская; Обсяг пам'яті комплекту: 32 ГБ (16GBx2); Кількість планок в комплекті: 2 шт; Тип пам'яті: DDR4; Тактова частота: 3200 МГц;...
Тип пам'яті: DDR5; Об'єм пам'яті: 32 ГБ; Кількість модулів у наборі: 2; Частота пам'яті: 5600 МГц; Стандарти пам'яті PC5-44800; Таймінги: CL46-46-46-90; Напруга живлення: 1.1; Охолодження:...
Весь переглянутий товар - 3 шт