Ноутбук Dell Pro 14 Plus Ultra 5-238V/32GB/512/Win11P (BTO213_PB14250_EMEA)
Залишити відгук
Код товару: 345254
Є на складі
Dell
Dell
Процесор: Intel® Core™ Ultra 5 238V (8 ядер, 8 потоків, 2,10–4,70 ГГц, кеш 8 МБ); Оперативна пам'ять: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц); Максимум RAM: 32ГБ; SSD-накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Сенсорний екран: НІ; Тип екрану: Матовий, Led, IPS; Діагональ екрану: 14.0"; Роздільна здатність екрану: 1920x1200 (WUXGA); Яскравість матриці: 300 кд/м2
Ремонт
Інші Ноутбуки серії Dell Pro
Основні
Екран, дюйми 14
Розширення екрану 1920x1200
Покриття екрану Матове
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 8
Процесор Intel Core Ultra
Оперативна пам'ять 32 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта Intel ARC
Об'єм пам'яті відеокарти Інтегрована
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 1 кг до 1.5 кг
Колір корпусу Металік (Сріблястий)
Категорія Для роботи
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ Ultra 5 238V (8 ядер, 8 потоків, 2,10–4,70 ГГц, кеш 8 МБ)
Оперативна пам'ять: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц)
Максимум RAM: 32 ГБ
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 0/0 (пам'ять розпаяна)
SSD-накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ
Сенсорний екран: НІ
Тип екрану: Матовий, Led, IPS
Діагональ екрану: 14.0"
Роздільна здатність екрану: 1920x1200 (WUXGA)
Відеокарта: Intel Arc™
Пам'ять відеокарти: Загальна пам'ять
Звук: Вбудовані стереодинаміки; Вбудований мікрофон
Веб-камера: Інфрачервона камера; Full HD
Зв'язок: Wi-Fi 7; Bluetooth 5.4
Домінуючий колір: Срібло
Сканер відбитків пальців: Так
Підсвічування клавіатури: Так
Колір підсвічування клавіатури: Білий
Операційна система: Microsoft Windows 11 Pro
Програмне забезпечення включено: Розділ відновлення (можливість відновлення системи з диска)
Зарядний пристрій: 65 Вт;
Висота: 19,9 мм
Ширина: 314 мм
Глибина: 224 мм
Вага: 1.40 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Є на складі
Процесор: Intel® Core™ i5-13420H (8 ядер, 12 потоків, 3,40-4,60 ГГц, 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Можливості установки додаткових...
Процесор: AMD Ryzen™ 7 260 (8 ядер, 16 потоків, 3,80–5,10 ГГц, кеш 24 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); Максимально підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач...
Процесор: Intel® Core™ i5-13420H (8 ядер, 12 потоків, 3,40–4,60 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5200 МГц); Максимальний обсяг оперативної пам'яті: 96 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512...
Діагональ екрану: 15.6" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 14-ядерний, Intel Core Ultra 5 125H / Оперативна пам'ять: 8Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: Intel Iris Xe Graphics / ...
Часті питання про Ноутбуки
💲 Ціни на Ноутбуки. Скільки коштують Ноутбуки?
💻 Де купити Ноутбуки у Львові?
🔥 Ноутбуки які моделі найдоступніші?
Блог
Конкретні кроки можуть відрізнятися залежно від версії операційної системи.
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Уточнити наявність
; Стандарт БП: ATX; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: є; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 24+8 pin; Підключення...