Блок живлення DeepCool PL800D (R-PL800D-FC0B-EU-V2) 800W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 332873
Уточнити наявність
Блок живлення DeepCool PL800D (R-PL800D-FC0B-EU-V2) 800W (UA) DeepCool PL800D (R-PL800D-FC0B-EU-V2) 800W (UA) Форм-фактор ATX
Deepcool
Deepcool
Форм-фактор: ATX; Потужність: 800 Вт; +5V: 20А; +3.3V: 20А; +12V1: 66.5А; +5Vsb: 3A; -12V: 0.3А; 4+4 pin CPU: 2; 4-pin CPU: ні; 8-pin CPU: ні
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Форм-фактор: ATX
Потужність: 800 Вт
+5V: 20А
+3.3V: 20А
+12V1: 66.5А
+5Vsb: 3A-12V: 0.3А
4+4 pin CPU: 2
4-pin CPU: ні
8-pin CPU: ні
PCI-E 6pin: ні
PCI-E 6+2pin: 3
PCI-E 8pin: ні
SATA: 8
Molex: ні
Floppy: ні
ККД: 90%
PFC (Power Factor Correction): активний
Модульне підключення: ні
Охолодження: 1х120 мм
Стандарт 80 Plus: 80 Plus Bronze
Габарити: 150х140х86 мм
Колір: чорний
PCI-E 16pin (Gen 5): 1
Наявність підсвічування: без підсвічування
Вага: немає даних
Рівень шуму: немає даних
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 701 - 800 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Форм -фактор: ATX
Сила: 800 Вт
+5V: 20A
+3,3 В: 20а
+12v1: 66,5а
+5VSB: 3A
-12V: 0,3А
4+4 -контактний процесор: 2
4-контактний процесор: Ні
8-контактний процесор: Ні
PCI-E 6PIN: Ні
PCI-E 6+2PIN: 3
PCI-E 8PIN: Ні
Сата: 8
Молекс: Ні
Дискета: Ні
Ефективність: 90%
PFC (корекція коефіцієнта потужності): Активна
Модульне з'єднання: Ні
Охолодження: 1х120 мм
Розміри: 150x140x86 мм
Колір: Чорний
Pci-e 16pin (gen 5): 1
Маючи підсвічування: без підсвічування
Вага: немає даних
Рівень шуму: немає даних
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж