Блок живлення GIGABYTE 850W (GP-AE850PM PG5) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 335739
Є на складі
Блок живлення GIGABYTE 850W (GP-AE850PM PG5) (UA) GIGABYTE 850W (GP-AE850PM PG5) (UA) GIGABYTE 850W (GP-AE850PM PG5) (UA) GIGABYTE 850W (GP-AE850PM PG5) (UA) GIGABYTE 850W (GP-AE850PM PG5) (UA) GIGABYTE 850W (GP-AE850PM PG5) (UA) GIGABYTE 850W (GP-AE850PM PG5) (UA)
Gigabyte
Gigabyte
Основні характеристики; Стандарт ВР: ATX 3.0; Сила: 850 Вт; Модульне з'єднання кабелів: повне; Сертифікація 80 плюс: 80 плюс пластику; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 20+4 штифта; Підключення процесора: 2x4+4pin; Старк додаткових роз'ємів електроенергії для відео: 6; Підключення відеокарти: 6x6+2 PIN, 1x12VHPWR
Ремонт
Основні
Потужність 801 - 900 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 6
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Platinum
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Основні характеристики
Стандарт ВР: ATX 3.0
Сила: 850 Вт
Модульне з'єднання кабелю: Повне
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 2x4+4pin
Підключення відеокарти: 6x6+2 PIN, 1x12VHPWR
Роз'єми SATA: 8
Кількість периферійних роз'ємів: 4
Вихід Surrent +5V: 25a
Вихід Surrent +3,3 В: 25а
OutputCurrent +12v1: 70.8a
Вихідний час -12 В: 0,3А
Outsurent +5vsb: 3a
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Розміри, мм: 140 х 150 х 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...