Блок живлення Блок живлення Qube 700W (QBC-GPM-700W-80Bulk) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 333338
Уточнити наявність
Блок живлення Блок живлення Qube 700W (QBC-GPM-700W-80Bulk) (UA) Блок живлення Qube 700W (QBC-GPM-700W-80Bulk) (UA) Тип БП для комп'ютерів Блок живлення Qube 700W (QBC-GPM-700W-80Bulk) (UA) Стандарт БП ATX
QUBE
QUBE
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 700 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення процесора: 4+4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео: 4; Підключення відеокарти: 4x6+2 pin; Кількість роз'ємів SATA: 6
Ремонт
Основні
Потужність 601 - 700 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Живлення материнської плати 20+4 pin
Стандарт ВР: ATX
Сила: 700 Вт
Підключення процесора: 4+4PIN
Підключення відеокарти: 4x6+2 PIN
САТА САТА: 6
Кількість периферійних роз'ємів: 2
Кількість роз'ємів FDD: 1
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Розміри, мм: 150 х 140 х 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
; Ємність: 200 Аг; Максимальний струм зарядки: 160 А; Максимальний струм розряду: 160 А; Ресурс: 6000 циклів; Діапазон робочих температур: -20 ~ +55; Розміри: 602 x 520 x 135 мм; Вага: 70...
Призначення продукту: Бізнес; Процесор: Intel® Core™ 5 220U (10 ядер, 12 потоків, 1,40-5,00 ГГц, 12 МБ); Оперативна пам'ять: 32 ГБ (DDR5, 5200 МГц); Максимально підтримуваний обсяг...
; Потужність: 850 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення процесора: 2x4+4pin; Підключення відеокарти: 1х16pin (Gen 5),...
Рекомендований розмір ноутбука: 15.6"; Спосіб закриття: ремінь-застібка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу: Touch skin; Об'єм: 28 л; Спинка: ортопедична;...
Весь переглянутий товар - 78 шт