Блок живлення Chieftec 600W GPS-600A8 BOX EU
Залишити відгук
Код товару: 40431
Є на складі
Блок живлення Chieftec 600W GPS-600A8 BOX EU Chieftec 600W GPS-600A8 BOX EU Максимальна потужність, w  600 Chieftec 600W GPS-600A8 BOX EU Стандарт  atx <==> з'єднувачі
Chieftec 600W GPS-600A8 BOX EU
Chieftec 600W GPS-600A8 BOX EU
Chieftec 600W GPS-600A8 BOX EU
CHIEFTEC
CHIEFTEC
Максимальна потужність, Вт: 600; Стандартний: ATX; Сертифікат: 80 PLUS; PFC: активний; Модульне: немає; Діаметр вентилятора: 120 мм; Висота: 87 мм
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Максимальна потужність, Вт: 600
Стандартний: ATX
Ефективність: 80% при 230 і 20-100% навантаженні.
Сертифікат: 80 PLUS
PFC: активний
Модульне: немає
Діаметр вентилятора: 120 мм
Висота: 87 мм
Ширина: 150 мм
Глибина: 140 мм
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 501 - 600 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт Немає
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Максимальна потужність, WT: 600
Стандарт: ATX
Сертифікат: 80 плюс
PFC: Активний
Модуль: Ні
Діаметр вентилятора: 120 мм
Висота: 87 мм
Ширина: 150 мм
Глибина: 140 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...