Блок живлення CHIEFTEC 250W (SFX-250VS)
Залишити відгук
Код товару: 33330
Є на складі
Блок живлення CHIEFTEC 250W (SFX-250VS) CHIEFTEC 250W (SFX-250VS) Виробник  chieftec CHIEFTEC 250W (SFX-250VS) Модель  250 Вт
CHIEFTEC 250W (SFX-250VS)
CHIEFTEC 250W (SFX-250VS)
CHIEFTEC 250W (SFX-250VS)
CHIEFTEC
CHIEFTEC
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.3; Потужність: 250Вт; Модульне підключення кабелів: немає; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: ATX 20 + 4pin; Підключення процесора: 4 pin
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Тип БП: для комп'ютерів
Стандарт БП: ATX 12V v2.3
Потужність: 250Вт
Модульне підключення кабелів: немає
Модуль PFC: активний
Підключення материнської плати: ATX 20 + 4pin
Підключення процесора: 4 pin
Кількість роз'ємів SATA: 2
Кількість роз'ємів IDE: 2
Кількість роз'ємів FDD: 1
OutputСurrent + 5V: 14A
OutputСurrent + 3,3V: 15A
OutputCurrent + 12V1: 18.5А
OutputСurrent -12V: 0.3А
OutputСurrent + 5Vsb: 3А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1x80 мм
Розміри, мм: 100 x 125 x 64 мм
Гарантія, міс: 24
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 400 Вт і менше
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт Немає
Підтримка 80 PLUS Немає
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Модель: 250 Вт
Стаття: SFX-250V
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт BP: ATX 12V v2.3
Сила: 250 Вт
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Модуль PFC: Активний
З'єднання процесора: 4 PIN
SATA: 2 з'єднувачі.
Кількість роз'ємів IDE: 2
Кількість роз'ємів FDD: 1
Вихід Surrent +5V: 14a
Вихідний час +3,3 В: 15а
OutputCurrent +12v1: 18.5a
Вихідний час -12 В: 0,3А
Outsurent +5vsb: 3a
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х80 мм
Розміри, мм: 100 х 125 х 64 мм
Гарантія, місяць: 24
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...