Блок живлення CHIEFTEC 400W (APB-400B8)
Залишити відгук
Код товару: 33335
Є на складі
CHIEFTEC 400W (APB-400B8)
CHIEFTEC
CHIEFTEC
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.3; Потужність: 400Вт; Модульне підключення кабелів: немає; Модуль PFC: активний; Кількість роз'ємів додаткового живлення для ві: 1; Підключення материнської плати: 24 pin
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Тип БП: для комп'ютерів
Стандарт БП: ATX 12V v2.3
Потужність: 400Вт
Модульне підключення кабелів: немає
Модуль PFC: активний
Кількість роз'ємів додаткового живлення для ві: 1
Підключення материнської плати: 24 pin
Підключення процесора: 4 pin
Підключення відеокарти: 1x6 + 2 pin
Кількість роз'ємів SATA: 3
Кількість роз'ємів IDE: 2
Кількість роз'ємів FDD: 1
OutputСurrent + 5V: 18A
OutputСurrent + 3,3V: 22A
OutputCurrent + 12V1: 18A
OutputСurrent -12V: 0.3А < br /> OutputСurrent + 5Vsb: 2.5А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1x120 мм
Розміри, мм: 140 x 150 x 87 мм
Гарантія, міс: 12
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 400 Вт і менше
Підтримка 80 PLUS Немає
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Модель: 400 Вт
Стаття: APB-400B8
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт BP: ATX 12V v2.3
Сила: 400 Вт
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Модуль PFC: Активний
Кількість додаткових роз'ємів електроенергії для VI: 1
З'єднання материнської плати: 24 -контакт
З'єднання процесора: 4 PIN
SATA: 3 з'єднувачі.
Кількість роз'ємів IDE: 2
Кількість роз'ємів FDD: 1
Вихід Surrent +5V: 18a
Вихід Surrent +3,3 В: 22a
OutputCurrent +12v1: 18a
Вихідний час -12 В: 0,3А
Вихід Surrent +5VSB: 2,5А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Розміри, мм: 140 х 150 х 87 мм
Гарантія, місяць: 12
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...