Блок живлення CHIEFTEC 600W (GPS-600A8)
Залишити відгук
Код товару: 33360
Є на складі
CHIEFTEC 600W (GPS-600A8)
CHIEFTEC
CHIEFTEC
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.3; Потужність: 600Вт; Модульне підключення кабелів: немає; Модуль PFC: активний; Кількість роз'ємів додаткового живлення для ві: 2; Підключення материнської плати: 24 pin
Ремонт
Тип БП: для комп'ютерів
Стандарт БП: ATX 12V v2.3
Потужність: 600Вт
Модульне підключення кабелів: немає
Модуль PFC: активний
Кількість роз'ємів додаткового живлення для ві: 2
Підключення материнської плати: 24 pin
Підключення процесора: 4 + 4 pin
Підключення відеокарти: 2x6 + 2 pin
Кількість роз'ємів SATA: 4
Кількість роз'ємів IDE: 2
Кількість роз'ємів FDD: 1
OutputСurrent + 5V: 20A
OutputСurrent + 3,3V: 20A
OutputCurrent + 12V1: 46A
OutputСurrent -12V: 0.3 А
OutputСurrent + 5Vsb: 2.5А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1x120 мм
Розміри, мм: 87 x 150 x 140 мм
Основні
Потужність 501 - 600 Вт
Підтримка 80 PLUS Немає
Всі характеристики
Модель: 600 Вт
Стаття: GPS-600A8
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт BP: ATX 12V v2.3
Сила: 600 Вт
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Модуль PFC: Активний
Кількість додаткових роз'ємів електроенергії для VI: 2
Підключення процесора: 4+4 PIN
SATA Номер 4 роз'єми: 4
Кількість роз'ємів IDE: 2
Кількість роз'ємів FDD: 1
Вихід Surrent +5V: 20A
Вихід Surrent +3,3 В: 20а
OutputCurrent +12v1: 46a
Вихідний час -12 В: 0,3А
Вихід Surrent +5VSB: 2,5А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Розміри, мм: 87 х 150 х 140 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...