Монітор Philips 34E1C5600HE/00 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 296018
Є на складі
Philips 34E1C5600HE/00 (UA)
Philips 34E1C5600HE/00 (UA)
Philips 34E1C5600HE/00 (UA)
Philips 34E1C5600HE/00 (UA)
Philips 34E1C5600HE/00 (UA)
Philips 34E1C5600HE/00 (UA)
Philips 34E1C5600HE/00 (UA)
Philips
Philips
Тип монітора: Для відеомонтажу, Безрамковий, З вигнутим екраном, Для дому та офісу, Широкоформатний; Діагональ дисплея: 34"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 3440 x 1440; Частота оновлення екрану: 100 Гц; Співвідношення сторін: 21:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 4мс (GtG) MPRT), Яскравість: 300 кд/м2
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 34
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 3440 x 1440 (UWQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 21:9
Вид Вигнутий
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Діагональний дисплей: 34 "
Тип матриці: VA
Роздільна здатність: 3440 x 1440
Оновлення екрана: 100 Гц
Коефіцієнт вечірок: 21
Освітлення: Wled
Покриття: матовий
Матриця відповіді: 4 мс (GTG), 1 мс (MPRT)
Динамічний контраст: Мега
Перегляд кутів (Horizon/Vertic.): 178/178
Максимальна кількість кольорів: 16,7 млн.
Ширина видимої зони: 797,22 мм
Висота видимої зони: 333,72 мм
Технології синхронізації: адаптивна синхронізація
Інтерфейси та з'єднання: 4 x USB 3.2, 1 x HDMI, 1 X USB Type-C, 1 X Neadphone, 1 X Displayport
Споживання електроенергії в роботіРежим: 57 Вт
Споживання електроенергії в режимі очікування: 0,5 Вт
Регулювання регулювання: регулювання висоти, регулювання нахилу
Налаштування нахилу: -5 ° ~ +20 °
Регулювання висоти, мм: 130
Веса: 100х100 мм
Побудовані -в стовпцях: 2 х 5 Вт
Вбудована веб-камера: Так
Особливості: Кенсінгтонський замок Nest, USB -концентратор
Розміри з підставкою: 808 x 557 x 281 мм
Розміри без стенду: 808 х 381 х 111 мм
Вага без упаковки: 9,29 кг
Колір: Чорний
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип монітора: Геймерський, Широкоформатний; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 165 Гц; Співвідношення...