Блок живлення Vinga 400W (PSU-400-12 black) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 33469
Є на складі
Vinga
Vinga
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.3; Потужність: 400Вт; Модульне підключення кабелів: немає; Модуль PFC: пасивний; Підключення материнської плати: 24 pin; Підключення процесора: 4 pin
Детальніше про товар
781
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Тип БП: для комп'ютерів
Стандарт БП: ATX 12V v2.3
Потужність: 400Вт
Модульне підключення кабелів: немає
Модуль PFC: пасивний
Підключення материнської плати: 24 pin
Підключення процесора: 4 pin
Кількість роз'ємів SATA: 2
Кількість роз'ємів IDE: 2
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1x120 мм
Розміри , мм: 140 х 150 х 86 мм
Гарантія, міс: 12
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 400 Вт і менше
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт Немає
Підтримка 80 PLUS Немає
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Виробник: Вінга
Модель: 400 Вт
Стаття: PSU-400-12 Чорний
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт BP: ATX 12V v2.3
Сила: 400 Вт
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Модуль PFC: пасивний
З'єднання материнської плати: 24 -контакт
З'єднання процесора: 4 PIN
SATA: 2 з'єднувачі.
Кількість роз'ємів IDE: 2
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Розміри, мм: 140 х 150 х 86 мм
Гарантія, місяць: 12
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...