Блок живлення CHIEFTEC 500W (GPA-500S8)
Залишити відгук
Код товару: 33350
Є на складі
CHIEFTEC 500W (GPA-500S8)
CHIEFTEC
CHIEFTEC
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.3; Потужність: 500Вт; Модульне підключення кабелів: немає; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS; Модуль PFC: активний; Кількість роз'ємів додаткового живлення для ві: 1
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Тип БП: для комп'ютерів
Стандарт БП: ATX 12V v2.3
Потужність: 500Вт
Модульне підключення кабелів: немає
Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS
Модуль PFC: активний
Кількість роз'ємів додаткового живлення для ві: 1
Підключення материнської плати: 24 pin
Підключення процесора: 4 pin
Підключення відеокарти: 1x6 + 2 pin
Кількість роз'ємів SATA : 3
Кількість роз'ємів IDE: 2
Кількість роз'ємів FDD: 1
OutputСurrent + 5V: 19A
OutputСurrent + 3,3V: 22A
OutputCurrent + 12V1: 24A < br /> OutputСurrent + 12V2: 21А
OutputСurrent -12V: 0.3А
OutputСurrent + 5Vsb: 2.5А
Діаметр вентиляторів: 1x120 мм
Розміри, мм: 140 x 150 x 87 мм
Гарантія, міс: 24
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 401 - 500 Вт
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Модель: 500 Вт
Стаття: GPA-500S8
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт BP: ATX 12V v2.3
Сила: 500 Вт
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Модуль PFC: Активний
Кількість додаткових роз'ємів електроенергії для VI: 1
З'єднання процесора: 4 PIN
SATA: 3 з'єднувачі.
Кількість роз'ємів IDE: 2
Кількість роз'ємів FDD: 1
Вихід Surrent +5V: 19a
Вихід Surrent +3,3 В: 22a
OutputCurrent +12v1: 24a
Вихід Surrent +12v2: 21a
Вихідний час -12 В: 0,3А
Вихід Surrent +5VSB: 2,5А
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Розміри, мм: 140 х 150 х 87 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...