Блок живлення Chieftec CDP-120ITX
Залишити відгук
Код товару: 286666
Уточнити наявність
Chieftec CDP-120ITX
CHIEFTEC
CHIEFTEC
Бренд: Chieftec; Форм-фактор БП: зовнішній; Потужність сумарна, Вт: 120; Тип роз'єму підключення до материнської плати: 20+4pin; Тип роз'єму підключення живлення процесора: 1x4pin; HDD (IDE): ні; SATA: 3; FDD: 1; Вхідна напруга, (діапазон): 230; Функція PFC (Power Factor Correction): пасивна
Ремонт
Основні
Потужність 400 Вт і менше
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт Немає
Підтримка 80 PLUS Немає
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ Зовнішній
Всі характеристики
Форм -фактор ВР: Зовнішній
Всього живлення, W: 120
Тип роз'єму живлення процесора: 1x4pin
HDD (IDE): Ні
Сата: 3
FDD: 1
Вхідна напруга, B (діапазон): 230
PFC (корекція коефіцієнта потужності): пасивний
Стандарт 80 плюс:
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Розміри, мм: 133 x 58 x 30.3
Вентилятор, мм: Ні
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...