Блендер BOSCH MSM14200
Код товару: 148295
Є на складі
- Розділ: Блендери
- Дивитися інші: Блендери BOSCH
- Гарантія на товар: 12 місяців
Тип: занурювальний; Потужність: 400 Вт; Кількість швидкостей: 1; Об'єм чаші: 0.7 л; Матеріал ніжки блендера: пластик; Міні-подрібнювач: є; Ємність міні-подрібнювача, мл: 350 мл; Насадки і ножі: ніж для подрібнення, насадка-блендер; Матеріал корпусу: пластик; Функції: змішування, подрібнення
Кредит
- Детальніше про ремонт
Купити Блендер BOSCH MSM14200
Часті питання про Блендери
🏆 Які Блендери найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блендери:
NINJA BN750EU
TEFAL BLENDFORCE BL420131
Braun MQ 9135 XI
Electrolux E3TB1-4GG
TEFAL BLENDFORCE GLASS TRIPLAX SP BL435831
💲 Ціни на Блендери. Скільки коштують Блендери?
💻 Де купити Блендери у Львові?
🔥 Блендери які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блендери:
Esperanza Pepper Grinder EKP001W (UA)
Esperanza EKP 001 K (UA)
Esperanza EKP 002 (UA)
Rotex RTB410-W (UA)
Блог
Черв
Жов
Бер
Жов
Черв
Лип
Груд
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Тип: занурювальний; Потужність: 450 Вт; Кількість швидкостей: 2; Об'єм чаші: 0.6 л; Матеріал ніжки блендера: пластик; Насадки і ножі: ніж для подрібнення, насадка-віночок;...
Тип: занурювальний; Потужність: 850 Вт; Кількість швидкостей: плавне регулювання; Об'єм чаші: 1.5 л; Матеріал ніжки блендера: метал; Насадки і ножі: ніж для подрібнення,...
Тип: стаціонарний; Потужність: 800 Вт; Кількість швидкостей: 2; Об'єм чаші: 1.5 л; Імпульсний режим: є; Матеріал корпусу: пластик; Колір чорний; Країна виробництва: Китай
Тип: фітнес-блендер; Потужність: 1200 Вт; Кількість швидкостей: 2; Об'єм чаші: 1 л; Матеріал ніжки блендера: метал; Міні-подрібнювач: є; Ємність міні-подрібнювача, мл: 500...
Споживана потужність: 1000 Вт; Кількість швидкостей: 2; Режими: турбо; Маленький подрібнювач (500 мл і менше): немає; Великий подрібнювач (501 мл і більше): немає;...
Тип: занурювальний; Потужність: 850 Вт; Кількість швидкостей: плавне регулювання; Об'єм чаші: 0.5 л; Матеріал ніжки блендера: метал; Міні-подрібнювач: є; Ємність...
Потужність: 800 Вт; Кількість швидкостей: 2; Режими: турбо; Маленький подрібнювач (500 мл і менше): є; Великий подрібнювач (501 мл і більше): немає; Мульти-подрібнювач (1,2 л і...
Тип: стаціонарний; Потужність: 260 Вт; Кількість швидкостей: 2; Об'єм чаші: 1 л; Міні-подрібнювач: немає; Колка льоду: немає; Імпульсний режим: є; Матеріал корпусу:...
Тип: стаціонарний; Потужність: 290 Вт; Кількість швидкостей: 2; Об'єм чаші: 1.5 л; Насадки і ножі: ніж для подрібнення; Колка льоду: немає; Імпульсний режим: є; Матеріал...
Переглянуті товари
Потужність: 750 Вт; Кількість відділень: 1; Антипригарне покриття: є; Знімні форми: ні; Ручка, що не нагрівається: є; Індикатор нагріву: є; Індикатор: є; Додаткові...
Тип: звичайний; Об'єм: 1.8 л; Потужність: 1500 Вт; Матеріал корпусу: нержавіюча сталь; Тип нагрівального елемента: прихований (диск); Індикатор рівня води: внутрішній;...
Тип: стаціонарний; Потужність: 500 Вт; Кількість швидкостей: 2; Об'єм чаші: 1.5 л; Колка льоду: є; Матеріал корпусу: скло + пластик; Імпульсний режим: є; Функції:...
Уточнити наявність
Тип: занурювальний; Потужність: 500 Вт; Місткість мірної склянки: 0.6 л; Подрібнювач: без подрібнювача; Насадки та ножі: насадка-блендер; Додаткові ємності: мірна...
Новинка
Тип: ножові (роторні); Місткість: 80 г; Тип керування: механічний; Потужність: 200 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Матеріал ножа: нержавіюча сталь; Оснащення: імпульсний...
Тип: мультиварка; Тип нагріву: ТЕН-нагрів; Потужність: 900 Вт; Об'єм чаші: 5 л; Тип внутрішнього покриття: антипригарне; Дисплей: є; Мова меню: українська; Функції:...
Тип: занурювальний; Потужність: 450 Вт; Кількість швидкостей: 2; Об'єм чаші: 0.8 л; Матеріал ніжки блендера: метал; Насадки і ножі: ніж для подрібнення, насадка-віночок;...
Уточнити наявність
Модель: QB3001EUS; Тип: стаціонарний; Потужність: 700 Вт; Кількість швидкостей: 1; Максимальна швидкість обертання: 17000 об / хв .; Ємність подрібнювача: 0.47 л; Матеріал глечика...
Тип: занурювальний; Потужність: 700 Вт; Подрібнювач: без подрібнювача; Насадки та ножі: насадка-блендер; Кількість швидкостей: 2; Матеріал ніжки блендера: метал;...